Infolinia    +48 886 026 136

O firmie

NOWOCZESNA FIRMA Z TRADYCJĄ

Istniejemy na rynku od 1985 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas jak zaspokajać potrzeby klientów. Obecną pozycję na rynku zawdzięczamy działaniom, jakie zostały podjęte w 1989 roku i są wdrażane, aż po obecny dzień. Dziś dzięki wysokiej skuteczności działań i nieustannym inwestycjom w rozwój jesteśmy wiodącym liderem w branży.

1

Dysponujemy najwyższej generacji parkiem maszynowym w Polsce

2

Sterowana numeryczna dziurkarka do profili stalowych

3

Prasa krawędziowa sterowana numerycznie CNC

4

Wypalarka plazmowa CNC

5

Gilotyna do cięcia blachy sterowana numerycznie CNC

Obecnie dzięki licznym inwestycjom dysponujemy najwyższej generacji parkiem maszynowym w Polsce, jest on gwarantem powtarzalności produkcji i pozwala uzyskać najwyższej jakości parkingi rowerowe. Jako jedna z kilku firm w Europie posiadamy sterowaną numerycznie maszynę do gięcia rur CNC. Prócz niej w parku maszynowym znajduje się prasa krawędziowa sterowana numerycznie CNC do gięcia elementów 4 metrowych, wypalarka plazmowa CNC, maszyna do gięcia profili zamkniętych CNC, gilotyna do cięcia blach CNC i wiele innych.

W dziale projektowym firmy zatrudnieni są trzej wykwalifikowani projektanci, a dodatkowo prowadzimy bliską współpracę z młodymi i wybitnymi projektantami architektury miejskiej. Wszystkie projekty wykonywane są w trosce o każdy szczegół w programie AutoCad 2D oraz 3D.

Dbamy o najwyższą jakość i wysoki poziom współpracy, dlatego wdrożyliśmy specjalny system zamówień i obsługi klienta, dzięki czemu produkujemy stojaki w trosce o każdy szczegół. Realizujemy każde indywidualne zamówienia wymagające gięcia rur okrągłych i zamkniętych profili oraz blach wypalanych plazmowo. Każdy nasz klient może dowolnie komponować produkty z blachami wycinanymi plazmowo.


ZADZWOŃ
886 026 136NAPISZ DO NAS E-MAIL
@ E-MAIL
LOGO SAWO Jesteśmy liderem w branży stojaków rowerowych. Posiadamy szeroką ofertę modeli.